Bazárek

Bazárek

Bazar hraček, knih, her, stavebnic, sportovního vybavení a kojeneckých potřeb

Taky se Vám doma hromadí hračky a dětské pokojíčky přetékají? Taky se Vám nechce hračky fotit, dávat na internetové bazárky, balit krabice a posílat poštou?
Náš klub Vás zve na další bazárek hraček a pomůcek pro děti. Prodávat můžete hračky pro miminka, dřevěné hračky, stavebnice, společenské hry, puzzle, knížky, hračky na písek, sportovní vybavení,…prostě co chcete 🙂

Pouze plyšáky nelze prodávat samostatně!!!! Plyšáky dejte do průhledného sáčku, pytle, tašky a budou se prodávat jako celek = 1 položka. Jediné plyšáky, které můžete prodávat samostatně jsou minimálně 50cm velcí.

Stáhnout si můžete tabulku k prodeji, kterou si přineste vyplněnou společně s hračkami. Maximální počet hraček, které můžete prodávat je celkem 30 ks.

Hračky můžete přinést v pátek 19.6. v době od 16:00 do 18:00 hodin do klubovny berušek. Každá hračky musí být viditelně označena cenou. Na místě dostanete ke každé hračce číslo, kterou ji označíme.

Prodávat se bude v sobotu 20.6. od 9:00 do 15:30 hodin v budově. Přijít můžete prodávat, ale také se jen podívat.

Výdej peněz a neprodaných hraček proběhne v sobotu 20.6. od 16:00 do 17:30 hodin v klubu. Klub si nechá 10% z celkové prodané ceny za zprostředkování.