Masáže pro těhotné

Těhotenské masáže dodnes mezi některými maminka budí trochu obavy. Záda sice bolí jako čert, zejména v oblasti beder, protože se při těhotenství mění rozložení hmotnosti a mnoho maminek to kompenzuje nesprávným držením těla, ale přeci jen, masáž některým ženám přijde nevhodná.

Je tomu ale právě naopak. Masáž dokáže pomoci od velkého množství těhotenských neduhů včetně například strií a právě bolestí zad. Náš Spolek Vám nabízí masáže pro těhotné, kde si můžete vybrat masírovanou část. Nejen záda, ale i zbytek těla potřebuje pomoci. V nabídce máme záda, nohy zepředu i zezadu/, ruce, bříško, šíje, obličej.

Při masáži bříška se jedná o velmi citlivé hmaty, které ženě pomohou i s dalšími problémy jako např. zácpa. Současně dojde k promazání pokožky, aby nepraskala. K masážím používáme kvalitní přírodní oleje a esence, které si žena sama vybere. Společně namícháme esenciální koktejl pro ten nejlepší zážitek.

Vše je na objednání, vyberete si, která část těla potřebuje ulevit. Současně si vyberete, zda chcete při masáži pohodlně ležet mezi polštáři nebo si chcete sednout. Jedná se o příjemnou masáž, kdy budou aktivizovány svaly. Nejedná se o žádné hluboké hmaty!!!

Na objednání nabízíme také výrobky značky Nobilis Tilia. Kompletní nabídku naleznete v odkaze: https://eshop.nobilis.cz/

Objednávky masáží i výrobků Nobilis na tel. 606 762 778