Snoezelen programy

Neznáte snoezelen? Tak to přicházíte o hodně. Jedná se o multisenzorickou místnost, která podporuje sluchové vnímání (muzikoterapie), dále pak stimuluje čich (aromaterapie), chuť, hmat, prostorové vnímání. Snoezelen nabízíme jako volnočasovou aktivitu. Nabízíme nové zážitky, fyzické i psychické zklidnění, načerpání sil a výběr příjemných aktivit.

Metoda snoezelen slouží pro podporu vnímání, relaxace, rozvíjí představivost, navazuje a upevňuje sociální vztahy a komunikaci.

V edukačním procesu slouží také jako podpůrné pedagogické opatření, zprostředkovává základní zkušenosti těla, rozvíjí motoriku, podporuje rozvoj v oblasti vnímání, poznávání a emocionality. Zároveň může sloužit jako nabídka pro trávení volného času, ke zklidnění a k relaxaci. 

Umožňuje vystoupit z běžného prostředí do bezpečných prostor, kde může klient dobrovolně využít nabízených smyslových podnětů a kde „ se nic nemusí a vše je dovoleno“.

Nově jsme připravili vzdělávací programy pro děti, ale také pro dospělé. Společně se tak můžeme vydat k moři, do vesmíru, podíváme se do Paříže, navštívíme Afriku, objevíme svět bakterií.…

Čeká nás toho spoustu, tak neváhejte a přidejte se k nám vždy ve čtvrtek v době 16:30 – 17:30 hodin.

Platí se 50,- Kč za dítě, dospělí neplatí. Máte možnost zakoupení pololetní permanentky s potvrzením pro pojišťovnu.