O spolku

Kdo jsme?

Jmenuji se Kristýna a v listopadu 2013 jsem v Javorníku založila klub Berušky. Jednalo se o setkávání maminek, postupně i tatínků, kteří jsou na rodičovské dovolené. Jak naše první dcera rostla, vymýšlela jsem nové aktivity pro ni, ale také pro její vrstevníky. Nakoupila jsem si odborné knihy, začala jezdit na školení a rozšiřovala nabídku pro veřejnost. Když se narodil náš druhý syn, nabídka se začala opět rozvíjet, tentokrát jiným směrem. Veškerý svůj volný čas jsem postupně obětovala „beruškám“.

Na začátku roku 2019 bylo už programů pro veřejnost tolik, že jsem založila Spolek pro Rodinu z.s., do kterého jsem přizvala ženy, které mi během let pomáhaly, podporovaly mne, a kterým věřím, že mi v mých plánech do budoucna pomohou.

Díky úžasnému manželovi Tomášovi, jeho podpoře a trpělivosti si mohu dovolit organizovat všechny tyto aktivity pro veřejnost. Ať už se jedná o jednorázové akce nebo o pravidelné kroužky a cvičení. Na veškerou nabídku, která se stále rozšiřuje, se můžete podívat zde na webových stránkách. Snažila jsem se nabídku rozdělit, aby byla přehledná pro všechny věkové kategorie.

A co mě žene dál? Co je ten správný vnitřní motor? Jste to právě Vy! Vy všichni, kteří mi řeknete nebo napíšete hezkou větu. To díky Vám chci dělat další věci pro lidi z Horňácka.

Děkuji své rodině za velkou podporu a trpělivost. Děvčatům ze Spolku děkuji za pomoc. Děkuji také Vám rodičům a prarodičům, že svými návraty na kroužky mi dokazujete spokojenost. A velmi se těším, že se spolu budeme vídat i dál…