Masáže

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Přijďte vyzkoušet relaxační masáž. Jedná se o zklidňující, regenerační olejovou masáž určenou všem ženám i mužům. Důkladné, avšak jemné provedení masáže působí blahodárně na Váš centrální nervový systém, uvolňuje, zklidňuje a regeneruje ztuhlé a unavené svalstvo jednostranným zatížením, přetížením nebo naopak nedostatkem pohybu. Problémy mohou být způsobeny také napětím vyvolaným stresem, to se týká hlavně svalstva šíje a zad. Spolu s relaxační hudbou je masáž prožitkem regenerujícím Vaše síly, odstraňující únavu, bolesti hlavy, stres, vnitřní napětí a psychickou vyčerpanost.

NOVĚ NABÍZÍME I SPORTOVNÍ MASÁŽ

MASÁŽE PRO TĚHOTNÉ

Od roku 2019 nabízíme těhotenské masáže. Žena si vybere oblast, kteoru potřebuje namasírovat, co ji trápí – záda v leže na boku nebo v sedě, horní a dolní končetiny, šíje, bříško /pokud trpí zácpou/.

PŘPRAVUJEME do prosince 2020

  • měkké techniky
  • zdravá chůze
  • tejpování
  • lymfatické tejpování

Vybrat si můžete z různých druhů přírodních masážních olejů. Zájemci si mohou také vybrat vonné éterické přírodní esence, které celou masáž příjemně provoní a podpoří Vaše zdraví.

Cena:

200,- / 30 minut

400,- / 60 minut

Na objednání nabízíme také výrobky značky Nobilis Tilia. Kompletní nabídku naleznete v odkaze: https://eshop.nobilis.cz/

Objednávky masáží i výrobků Nobilis na tel. 606 762 778