Cvičení miminek od 2. měsíců

Od roku 2016 máme aktivitu také pro miminka. Jedná se o setkávání maminek s miminky od 2 měsíců, ale už jsme zde měli i miminka od 3 týdnů. Tato setkávání jsou určena dětem až do 1 roku. Hrajeme si zde s padákem, cvičíme s dětmi v náručí, hopsáme na gymballech, využíváme malé míčky a overbally.

Na začátku setkání v zimních měsících zapínám světýlka a miminka i maminky relaxují. Od září 2020 se setkáváme vždy v úterý od 15:30 – 16:30 hodin. Scházíme se 15:30 – 16:00 hodin /současně „světýlkujeme“/ a dáme si společně kafíčko. Poté začíná program. Maminky mohou využít kojící i přebalovací koutek.

Od fyzioterapeutky jsme dostali pochvalu, že netvoříme více skupin podle jednotlivých měsíců dětí. Setkávání také působí na maminky, řeší zde stejné problémy, poradí se, odreagují se, odpočinou si. Děti jsou zde spokojené, zkoumají nové prostředí a množství hraček, které je stále dokupováno pro všechny věkové kategorie.

Na programu se platí 50,- Kč za dítě, dospělí mají vstup zdarma. Máte možnost zakoupení pololetní permanentky, na kterou Vám vystavíme potvrzení pro pojišťovnu. 

Po cvičení navazuje cvičení pro těhotné ženy. Můžete využít i klubovnu Berušek od 16:30 hodin a volně si zde hrát, využít veškeré vybavení /plně vybavená kuchyňka i s mikrovlnkou, přebalovací a kojící koutek/

Nabízíme také masáže pro miminka od 3 týdnů při světelné relaxaci ve snoezelenu. Tím mají maminky možnost přicházet k nám 2x týdně. Více informací v Masáže pro miminka.

Sourozenci a rodiče mohou využít:

  • bezplatné hraní v klubovně berušek /v rámci Family pointu pondělí – čtvrtek v době 15:30 – 18:00 hodin/
  • herničku se společenskými hrami /hraní 20,- Kč za rodinu/
  • v jídelničce si můžete uvařit kávu a čaj /dobrovolný příspěvek/