Letní příměstský tábor – Jak vycvičit draka

Letní příměstský tábor – Jak vycvičit draka

Zahájili jsme poslední táborový týden, tentokrát na téma draci.
První den se v klubovně setkalo mnoho nových dětí. Během dopoledne se seznamovaly s prostředím, s novými kamarády, ale také s tetami, které jim budou celý týden pomáhat.
Motivací byly dračí vejce, které byly zmrzlé a potřebovaly zahřát. Dětem se vyklubali malí dráčci, se kterými si mohou v klubovně celý týden hrát.
Děti byly rozděleny do 3 skupinek, ve kterých plní postupně úkoly – výroba tašek na dárek, dračí masky Bezzubky a Bílé běsky, stavba dračího doupěte. Odpoledne si děti odpočinuly u pohádky Jak vycvičit draka 1, hrály si v klubovně, ale také na zahradě.

V úterý děti čekal těžký úkol. Všichni stateční měli posbírat 8 dračích duší. Každou získali za splnění náročných úkolů ukrytých kolem klubovny po obci.
Za odměnu děti potetovala teta Lucka a Amálka Nádeníčkovy dračími motivy a smlsnuly si nanuka. Moc děkujeme za krásné odpoledne, vlastně za celý den
¨
Ve středu jsme si užili parádní den v Uherském Hradišti ve sportovním centru Morava. Draci jsou částečně vycvičeni, zítra pokračujeme 🙂

A je tu čtvrtek a s ním další „cvičení draků“ 🙂 Tentokrát jsme se vydali vlakem do Veselí k Sokolovně, kde je moc krásné hřiště. Celé dopoledne jsme ho měli jen sami pro sebe. Někteří „dráčci“ jsou už unavení a tak si zdřímli u pohádky.
Co nás čeká v pátek? Příjemné odpočinkové dopoledne v klubovně plné zábavy, překvapení a dárečků.